Erotické pomôcky

Womanizer – Čo to je? Ako ho správne vybrať? (NÁVOD)

womanizer

Womanizer a.k.a. podtlakový vibrátor nie je klasický vibrátor ako ho poznáme. Nečakajte žiadne vibrácie alebo zasúvanie do vagíny či análneho otvoru. Ide o unikátny vibrátor a nedá sa porovnať so žiadnou inou erotickou hračkou na trhu.

Womanizer funguje na princípe pulzujúcich tlakových vĺn, ktoré sa vytvárajú v hlavici nasávaním klitorisu alebo bradaviek. Hlavica Womanizera úplne obklopí klitoris, jemne ho nasaje a potom bezdotykovo stimuluje. Intenzitu tlakových vĺn nastavíte pomocou tlačidiel od extra jemných až po ultra silné, presne podľa vašich potrieb. Týmto nasávaním Womanizer stimuluje a dráždi erotogénne zóny, vďaka čomu si môžete dopriať niekoľko strhujúcich orgazmov za sebou.

Tento podtlakový vibrátor funguje na základe patentovanej technológie Pleasure Air od spoločnosti Arcwave ™. Táto prevratná technológia sa opiera o nový inovatívny typ stimulácie, ktorý je založený výlučne na zmenách tlaku vzduchu a je mierený na vysoko citlivé nervové zakončenia na ľudskom tele (erotogénne zóny).

Podľa odborníčky na sexuálne zdravie doktorky Jennifer Berman a na základe štúdie Womanizer neposkytuje ich používateľom len tie najlepšie a najintenzívnejšie orgazmy, ale má takisto blahodarne účinky aj na ich zdravie. Podtlakový vibrátor zlepšuje sexuálne funkcie a reakcie, znižuje sexuálne utrpenie a zlepšuje kvalitu života.

WOMANIZÉR

 

Kto stojí za týmto skvelým vynálezom?

Tento podtlakový vynález založený na funkcii sania vznikol ako odpoveď na boj medzi mužmi a ženami. Neišlo však o nerovnosti v postavení alebo v plate, ale o nerovnosti v dosiahnutí orgazmu.

Na základe vtedy dostupnej štúdie, ktorá poukazovala na to, že polovica všetkých žien málokedy alebo nikdy nedosiahne orgazmus, vznikol tento nápad v hlave Nemca Michala Lenkeho. Tento nemecký vynálezca zistil, že dosiahnutie ženského orgazmu nie je až takou záhadou, skôr ide o nájdenie perfektného pomeru tlaku, sania a prekrvenia klitorisu.

Od prvej myšlienky o 7 rokov neskôr, ako odpoveď na tento mužsko – ženský boj orgazmov, vznikol podtlakový vibrátor Womanizer, ktorý sa dnes predáva vo viac ako 30-tich krajinách sveta. A to hovorí za všetko.

Aké sú výhody tohto podtlakového vibrátora?

Medzi tieto výhody patrí:

Autopilot

Autopilot vás prevedie čistým potešením a prekvapí vás náhodnými zmenami intenzít bez nutnosti manuálneho ovládania. Vďaka tejto funkcii nie je možné predpovedať aká intenzita bude nasledovať, preto sa môžete tešiť na prehlbujúce sa vzrušenie z prekvapivého očakávania.

Tichý mód

Womanizer funguje na princípe vysoko citlivého senzoru, ktorý sa aktivuje iba vtedy, keď sa dotkne vašej pokožky alebo erotogénnej zóny. Pokým tento blízky kontakt nenastane, bude podtlakový vibrátor čakať na svoju príležitosť v pohotovostnom režime.

Úrovne intenzity podtlaku

Každý človek je iný, preto sa líšia aj stupne intenzity Womanizeru a vy si môžete vybrať od toho najjemnejšieho módu až po ten najintenzívnejší.

Vodotesnosť

Kvalitne prevedený Womanizer by mal byť vodotesný, aby ste si mohli vychutnať niekoľko násobné orgazmy či už pri rannej sprche alebo pri večernom kúpaní.

womanizer

Aké typy Womanizerov dnešný trh ponúka

Originálny podtlakový vibrátor funguje na vyššie spomínanej technológií Pleasure Air, no na dnešnom trhu existujú aj kombinované Womanizery, Womanizery so sonickým efektom a cestovné Womanizery. Väčšina týchto podtlakových vibrátorov je vyrobených zo silikónového materiálu v rôznych farbách a prevedeniach.

Existujú aj limitky, ktoré by mal mať v zbierke každý nadšenec sexuálnych pomôcok. Medzi tieto limitované kúsky patrí napríklad edícia Womanizer Starlet a SMILE Wand alebo spojenie značky Womanizer a We-Vibe v edícií Golden moments.

Klasický Womanizer

Tento Womanizer má jemne zahnutý tvar, ktorý slúži na lepšiu manipuláciu a aby počas sexuálnych hier s partnerom nezavadzal. Na konci rukoväte sa nachádza hlavica, ktorá obopne klitoris a jemne ho začne nasávať, čo vedie k stimulácií a dovŕšeniu rady orgazmov.

Väčšinou je vyrobený z jemného silikónu, ktorý je príjemný na dotyk a je jednoduchý na údržbu. Takisto býva vodotesný a disponuje niekoľkými stupňami sania, od najjemnejšieho módu až po drsnejšiu intenzitu.

Pri tomto druhu Womanizeru nie je potrebné použitie lubrikačného gélu, keďže funguje výhradne len na technológií sania Pleasure Air.

Duálny Womanizer

Duálny Womanizer je určený na dvojitú súčasnú stimuláciu klitorisu a bodu G. Kombinácia slastného sania klitorisu a intenzívneho masírovania bodu G pomocou silných vibrácií poskytuje užívateľke dvojité potešenie.

Pri použití duálneho podtlakového Womanizeru je potrebné dostatočné lubrikovanie tej časti, ktorá sa vkladá do vagíny a stimuluje pod G. Keďže je väčšinou vyrobený z jemného silikónu, na dostatočnú lubrikáciu sa používa výhradne lubrikant na vodnej báze aby nezničil silikónový povrch Womanizeru.

Sonický Womanizer

Tento druh Womanizeru ponúka iný level vzrušujúceho zážitku. Klitoris nestimuluje vibráciou ani podtlakom ako pri klasickom Womanizeri, ale naopak vysiela cez klitoris zvukovú vlnu, ktorá dráždi klitoris z vonkajšej aj z vnútornej strany.

Toto dráždenie je veľmi intenzívne, preto sa tento druh Womanizeru odporúča skôr pre pokročilé užívateľky sexuálnych pomôcok.

Cestovný Womanizer

Tento šikovný podtlakový vibrátor funguje ako klasický Womanizer, no svojou šikovnou veľkosťou sa zmestí do každej kabelky a preto je vhodným spoločníkom na cesty.

Stručný návod ako na Womanizer

Každá erotická pomôcka má svoj návod na použitie, vo všeobecnosti však podtlakový vibrátor funguje na rovnakom princípe.

Ako teda správne používať Womanizer?

 • Pred prvým použitím je potrebné Womanizer tak, ako inú sexuálnu hračku poriadne vydezinfikovať dezinfekciou na sexuálne pomôcky. Womanizer nie je potrebné lubrikovať, keďže klasický podtlakový vibrátor sa nikam nevkladá. V prípade duálneho podtlakového Womanizera sa používa lubrikačný gél na vodnej báze iba na tú časť pomôcky, ktorá stimuluje bod G a vkladá sa do pošvy.
 • Špeciálnym bodom pred použitím Womanizeru je prípadné odstránenie pearcingov alebo šperkov v intímnej oblasti. Po zapnutí podtlakového vibrátora by mohlo nastať nasatie čiastočiek šperku alebo pearcingu a Womanizer by sa mohol pokaziť.
 • Po zapnutí Womanizera jemne roztiahnite prstami svoje pysky a priložiť stimulačnú hlavicu na klitoris, kedy sa po kontakte s pokožkou spustí predvolené nasávanie alebo nepredvídateľný autopilot.
 • Akonáhle stimulačný nadstavec perfektne sadne na váš klitoris, je možné začať vašu strhujúcu podtlakovú jazdu. Väčšina Womanizerov má niekoľko úrovní satia, preto môžete počas hrátok jednotlivé úrovne prepínať a skúšať tak, čo vám najviac vyhovuje. Ak to chcete nechať náhode, je takisto možné zapnúť autopilota, ktorý strieda jednotlivé úrovne za vás.
 • Ak sa vám Womanizer nechce držať stále v rukách, môžete si ho nasmerovať v polohe ležmo tak, aby smeroval na váš klitoris a môžete ho následne zovrieť medzi stehnami. Voľné ruky môžete tak využiť napríklad na dráždenie partnera.
 • Womanizer by sa nemal používať na jednom mieste dlhšie ako 15 minút, preto môžete počas hier jednotlivé erotogénne zóny meniť, aby ste nepresiahli odporúčanú stanovenú dĺžku stimulácie.
 • Po použití a ukončení sexuálnych radovánok je potrebné Womanizer dôkladne očistiť. Keďže väčšina druhov je vodotesných, stačí Womanizer dôkladne namydliť a opláchnuť, prípadne utrieť handričkou alebo dezinfekciou na sexuálne pomôcky.

2 šikovné funkcie Womanizera

Originálny Womanizer ponúka niekoľko špeciálnych funkcií, vďaka ktorým si lepšie vychutnáte nekonečné vzrušenie a nerušený zážitok.

sex

SMART SILENCE ™

Vďaka funkcii Smart Silence je podtlakový vibrátor aktívny iba vtedy, keď sa priamo dotýka klitorisu alebo inej erotogénnej zóny, čiže iba v prípade dotyku povrchu pokožky. Táto funkcia pracuje nezávisle od režimu, v ktorom je Womanizer spustený (manuálny režim, režim stúpania alebo klesania, režim autopilot).

Funkcia Smart Silence sa vždy začína od naposledy zvolenej úrovne alebo od úrovne režimu autopilot, ktorý bol nastavený ako posledný.

AUTOPILOT ™

Chcete si naplno užiť nerušenú zábavu a nerobiť si starosti s ovládaním? Máte radi prekvapenia?

Ak áno, s funkciou autopilot to už nie je žiadny problém. Na najnižšej intenzite sa autopilot pohybuje medzi úrovňami 1 – 4, po navýšení intenzity sa striedajú úrovne 1 – 8. Pri maximálnej intenzite autopilot samovoľne preskakuje na úrovniach 1 – 12.

Ďalšou výhodou funkcie autopilot je dlhšie budovanie orgazmu, čo vedie k jeho zintenzívneniu.

Ktoré druhy Womanizerov sa oplatí vyskúšať?

Na trhu existuje niekoľko druhov Womanizerov, ktoré sa určite oplatí vyskúšať. Tie najznámejšie patria pod značku Satisfyer a Womanizer.

Prinášame vám pár tipov, ktoré sa oplatí vyskúšať. Všetky druhy Womanizerov nájdete na stránke ruzovyslon.sk.

Womanizer Premium od značky Womanizer

Tento podtlakový vibrátor má niekoľko výhod, ktoré z neho robia adepta na vyskúšanie. Je tak šikovný, že podľa zdurenia klitorisu sám spozná, kedy má zvýšiť intenzitu sania. Tvar je jemne zahnutý pre lepšie uchopenie, vyrobený je z príjemného ľahko ošetrujúceho silikónu. Jednou z výhod je funkcia autopilota, ktorá stavia na momente prekvapenia – nikdy neviete, ktorý režim z 12-tich stupňov sania nasleduje.

Tento Womanizer je takisto vodotesný, kedy poslúži aj pri hrátkach v sprche alebo pri romantickom kúpeli. Ďalšou vychytanou funkciou je šikovný tichý režim. Vibrátor sa zapne iba vo chvíli, keď sa dotýka náustok kože. Naopak pri vzdialení sa od kože sa okamžite vypne a zamedzí prezradeniu hier hlučnosťou.

Radu výhod zakončuje jednoduché nabíjanie so systémom Click ‚n‘ Charge, ktoré je šetrné aj k našej planéte. Cena tohto podtlakového vibrátora sa pohybuje od 150 do 230 €.

Womanizer Duo od značky Womanizer

Ako vylepšiť už tak dokonalú technológiu Pleasure Air?

Samozrejme dvojitým orgazmom. Tento šikovný podtlakový vibrátor dráždi klitoris pomocou sania a zároveň stimuluje bod G zahnutým výstupkom. Na výstupok je potrebné pred vsunutím do vagíny použiť lubrikačný gél na vodnej báze.

Medzi výhody takisto patrí anatomický tvar, ktorý skvele dolieha, silné sanie a silné vibrácie, vodotesnosť je u tohto výrobcu samozrejmosťou. Tichý režim zaručí, že nikto nebude nič počuť a vy si môžete dopriať potešenie napríklad aj za dverami svojej kancelárie. Cena tohto podtlakového vibrátora sa pohybuje od 180 do 225 €.

womanizer

Satisfyer Pro Penguin

Kto má rád pekné prevedenie a šikovný dizajn určite ocení Womanizer v tvare tučniaka. Celok tohto šikovného vibrátora uceľujú podsvietené tlačidlá, kvalitný hebký silikón a dobre uchopiteľný tvar.

Vyberte si z 11 stupňov intenzity sania, v ktorom si prídu na svoje všetky typy žien. Ženy s citlivým klitorisom si bohato vystačia s prvými stupňami, náročnejšie dámy zase ocenia tie silnejšie stupne stimulácie. Šikovné USB napájanie je už samozrejmosťou. Cena tohto šikovného podtlakového vibrátora sa pohybuje od 25 do 70 €.

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit vibrátor s výbežkom

Tento dvojitý podtlakový vibrátor je určený pre tie ženy, ktoré sa rady potešia dráždeniu klitorisu a zároveň stimulácií bodu G. Svojím dizajnom pripomína zajačika a od klasických vibrátorov sa líši tým, že na klitorise nevibruje, ale funguje na princípe Pleasure Air, zatiaľ čo druhý výbežok je klasický vibrátor so zahnutou špičkou.

Vibrujúca časť vibrátora ponúka na výber 10 vibračných programov a dráždenie klitorisu si užijete s 11-timi stupňami intenzity sania. Vodotesnosť, tichý chod a USB magnetické nabíjanie je samozrejmosťou. Cena tohto podtlakového vibrátora sa pohybuje od 30 do 80 €.

Satisfyer Pro Traveler

Všetky výhody podtlakového vibrátora si môžete užiť aj v cestovnej verzii, pripravenej na všetky vaše výlety a svojim mini vychytaným tvarom sa jednoducho zmestí do každej kabelky.

Satisfyer Pro Traveler ponúka všetko, čo sa od podtlakového vibrátora očakáva:

 • silikónový ľahko umývateľný materiál,
 • 11 stupňov intenzity sania,
 • vodotesnosť,
 • tichý mód,
 • USB magnetické nabíjanie a luxusný dizajn,
 • cena od 20 do 70 €.
Ohodnotiť článok
author-avatar

O autorovi Denisa

Som mladá kreatívna duša, ktorá má záľubu v písaní a nebojí sa ani kontroverzných tém. Sex a sexualita sú prirodzenou súčasťou každého z nás, preto nehanbi sa a začítaj sa do mojich článkov, ktoré ťa zaručene niečo nové naučia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *